Apel

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wparcie rehabilitacji Miłosza i Szymona.
W wieku osiemnastu miesięcy zdiagnozowano u chłopców mózgowe porażenie dziecięce. Ale już od czwartego miesiąca życia Miłoszek oraz Szymuś są intensywnie rehabilitowani i od tego momentu rozpoczęła się nasza walka o ich usprawnienie.
Codzienna rehabilitacja oraz zaangażowanie wielu specjalistów sprawiało, że Szymuś chodzi już samodzielnie, ale ze względu na spastykę mięśni musi regularnie ćwiczyć.  Miłoszek porusza się z pomocą drugiej osoby oraz używa balkonika. A na co dzień przemieszcza się przy pomocy wózka.
Mamy nadzieję, że przyjdzie taki dzień, w którym  Miłosz zacznie chodzić samodzielnie.  Jednak, aby było to możliwe, potrzebna jest systematyczna i konsekwentna rehabilitacja. Wymaga to wykorzystania specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Jednak zapewnienie kompleksowej rehabilitacji oraz sprzętu wiąże się z ogromnymi kosztami i przekracza nasze możliwości finansowe.
Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli sfinansować intensywną rehabilitację chłopców, sprzęt rehabilitacyjny, wizyty u specjalistów, leki oraz dowóz na zabiegi rehabilitacyjne.