Zima 2016

Chłopcy kontynuują naukę w trybie nauczania indywidualnego. Obaj wykazują zdolności językowe. Miłosz zaczął samodzielnie pisać (drukowanymi literami), choć mówiono nam, że nigdy nie będzie pisał. Szymon również pisze samodzielnie pisanymi literami. Każda taka pozytywna i zaskakująca informacja daje nam jeszcze większą siłę i motywację do walki o ich usprawnianie! Miłosz i Szymon w dalszym ciągu dużo ćwiczą, a efekty intensywnej rehabilitacji widać gołym okiem. Szymon coraz lepiej radzi sobie z samodzielnym chodzeniem, a Miłosz jest coraz bardziej stabilny i lepiej chodzi z balkonikiem. W grudniu Miłosz przeszedł operację stóp (podcięcie prostowników paluchów i usunięcie śrub, które zostały z poprzedniej operacji). Od zeszłego tygodnia wolno mu obciążać stopy i czeka go intensywna rehabilitacja, żeby przywrócić sprawność sprzed operacji. Mamy nadzieję, że będzie mu się lepiej chodziło na skorygowanych stopach.

Miłosz bardzo chciałby zostać youtuberem i umieszczać swoje filmiki na YouTube. Uwielbia wszystko co wiąże si z Gwiezdnymi Wojnami.

Z kolei Szymon pasjonuje się muzyką hip hop, R&B, rap i soul. Uwielbia czytać tłumaczenia tekstów zagranicznych wykonawców.